Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Mirowo Duże

9 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Dom z garażem Starogard Gdański

Kocborowo,Starogard Gdański(Mirowo Duże + 18 km)

730 000 zł180 m² 4 055,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:813 m²

Na sprzedaż: dom jednorodzinny 180m , dwa osobne mieszkania - Starogard Gdański ul. Poprzeczna. Przedmiotem sprzedaży jest przestronny, wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni 180 m2, usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana, ul. Rycerska

Grabiny-Zameczek(Mirowo Duże + 21 km)

730 000 zł4 177 m² 174,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka pod zabudowę jednorodzinną w malowniczej miejscowości Grabiny Zameczek! Działka objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego jako teren zabudowy mieszkaniowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kolejowa

Centrum,Starogard Gdański(Mirowo Duże + 18 km)

470 000 zł93,98 m² 5 001,06 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Biuro Nieruchomości Apartament ma zaszczyt zaprezentować Państwu na sprzedaż przestronne, funkcjonalne mieszkanie na ulicy Kolejowej w Starogardzie Gdańskim. Opis nieruchomości Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie, ul. Heweliusza

Hermanowo,Starogard Gdański(Mirowo Duże + 18 km)

169 000 zł1 150 m² 146,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Freedom Nieruchomości prezentuje atrakcyjną działkę o powierzchni 1150 m2 z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego zlokalizowaną przy ulicy Heweliusza w Starogardzie Gdańskim.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czekanowskiego

Pruszcz Gdański(Mirowo Duże + 18 km)

899 000 zł71,17 m² 12 631,73 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Luksusowe mieszkanie w zabudowie szeregowej | Styl glamour | bezczynszowe mieszkanie: na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie położone na I piętrze w nowoczesnej zabudowie szeregowej, wybudowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom, ul. Kwiatowa

Straszyn(Mirowo Duże + 19 km)

1 199 000 zł101,56 m² 11 805,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:151 m²

Bezczynszowy dom w Straszynie przy ul. Kwiatowej - komfort, styl i spokój w jednym! Prezentacja oferty wideo: Zapraszam do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Działka siedliskowa Skrzydłowo

Skrzydłowo(Mirowo Duże + 17 km)

169 000 zł11 328 m² 14,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Działka o kształcie trapezu o wymiarach front (od drogi) 58 m, boki 150 m i 130 m, tylnią szerokość działki 111 m, do działki zostały wydane warunki zabudowy (siedliskowe zagrodowa).

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 3-pokojowy, ul. Juranda ze Spychowa

Piekiełki,Starogard Gdański(Mirowo Duże + 18 km)

448 840 zł112,21 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż dwa przestronne apartamenty z dużymi tarasami - Starogard Gdański, ul. Juranda ze Spychowa. Na sprzedaż dwa apartamenty w stanie surowym, zlokalizowane w spokojnej i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Obrońców Pokoju

Pruszcz Gdański(Mirowo Duże + 18 km)

2 150 zł32,36 m² 66,44 zł/m²