Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości Mirowo Duże - Oferty sprzedaży nieruchomości

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

139 000 zł1 000 m² 139 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane o powierzchni 1000-1024 m2 znajdujące się w miejscowości Rokocin. W większości o kształtach prostokątów i trapezów o mniej więcej równych wymiarach.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana, ul. Miła

Otomin(Mirowo Duże + 23 km)

2 900 000 zł9 158 m² 317 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dostępna tylko W pepper house! atuty: - miejscowy plan zagospodarowania - dostęp do jeziora - cicha i spokojna okolica - bliskość trójmiasta - regularny kształt charakterystyka: na.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł726 m² 895,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka budowlana 726 m - Otomin, ul. Słoneczna Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 726 m , położona w spokojnej i cenionej części Otomina, przy ul. Słonecznej.

Szczegóły ogłoszenia

156 000 zł2 913 m² 53,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka (narożna) z wydanymi warunkami zabudowy na dom jednorodzinny (max. powierzchnia zabudowy 11%), w kształcie zbliżonym do prostokąta, o powierzchni 2913 m2, położona.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Starogardzka

Borkowo(Mirowo Duże + 21 km)

1 700 000 zł360 m² 4 722,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:999 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego domu wolnostojącego o powierzchni 360 m , położonego na działce 999 m w Borkowie przy ul. Starogardzkiej.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł92 m² 3 152,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Apartament ma zaszczyt przedstawić Państwu na sprzedaż nieruchomość gruntową w postaci działki usługowo-mieszkaniowej w Starogardzie Gdańskim przy ulicy Podgórnej.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł44,60 m² 10 739,91 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

2 pokoje w Pruszczu Gdańskim! do odświeżenia i własnej aranżacji mieszkanie: na sprzedaż jasne, rozkładowe, ustawne, funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie w Pruszczu Gdańskim.

Szczegóły ogłoszenia

418 000 zł49,08 m² 8 516,71 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 49,08 m , położone na 2 piętrze w nowoczesnym budynku na kameralnym osiedlu. ' sprawdź na co Cię stać z Expander - bezpłatnie.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł903 m² 109,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Biuro Nieruchomości Landowscy przedstawia Państwu nieruchomość: działka budowlana o powierzchni od 910 m2, położona przy ulicy Szczęśliwej na granicy miejscowości Linowiec i Okole, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

299 999 zł5 000 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży działki o powierzchni 5000 m2 znajdującej się w miejscowości Koteże, niewielkiej wsi kociewskiej położonej w województwie pomorskim.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Mirowo Duże

Mirowo Duże,pomorskie

890 000 zł420 m² 2 119,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:10 100 m²

Nabywca nie płaci prowizji! Wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający! Dom wolnostojący z ogromną działką! 35km od Gdańska! Nieruchomość położona w miejscowości Mirowo Duże, 8km od.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij